Ukończyłam SWPS na wydziale Psychologii Społecznej, specjalności psychologia sportu oraz psychologia twórczości.
Doświadczenie zdobywałam współpracując z warszawskimi klubami sportowymi, z zawodnikami kadry Polski, a jako psychoterapeuta w Klinice Zaburzeń Osobowości i I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
Posiadam certyfikat psychologa sportu 2 klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
W 2012 roku uzyskałam swoją pierwszą nominację PKOL.
Specjalizuję się w psychologii sportu dzieci, młodzieży i dorosłych.
Praktykując psychologię sportu ukończyłam 4 letnie szkolenie z psychoterapii w Analizie Bioenergetycznej Alexandra Lowena. Jestem w procesie certyfikacji.
Jestem certyfikowanym praktykiem TRE i EMDR.
Aktualnie uczestniczę (3 rok) w 4-letnim szkoleniu certyfikowanym przez Sekcję Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Analiza Bioenergetycznej.
Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów.
Rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc regularnie w szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą.
Zastanawiasz się jaka jest moja historia?
Droga do bycia psychologiem i psychoterapeutą była długa i zawiła.
Od najmłodszych lat trenowałam siatkówkę, potem szermierkę. Do dzisiaj lubię aktywność fizyczną, jednak jako kierunek studiów wybrałam ekonomię. Byłam stewardessą. Wyszłam za mąż i urodziłam dwoje dzieci.
Ciekawym doświadczeniem jakie zdobyłam, była zmiana sportu z drużynowego na indywidualny. Zdałam sobie sprawę z tego, jak różne mogą być te dwa światy i jak rywalizacja wpływa na poziom wykonania.
Trenując, obserwowałam, jak olbrzymi wpływ na osiągane przeze mnie wyniki ma nastrój, kondycja psychiczna oraz motywacja trenera i rodziców.
Zawsze interesował mnie człowiek, jego rzeczywistość i relacje z innymi.
„Czy człowiek jest z natury dobry?” – to pytanie zadano mi na studiach i pamiętam je do dziś. Zaintrygowało mnie.
Momentem przełomowym był udział w warsztacie opartym o książkę „Jak mówić do dzieci, żeby słuchały jak słuchać, żeby mówiły”. Wtedy nabrałam odwagi i przekonania, że chcę poznać naturę ludzką w sposób szerszy i formalny.
Rozpoczęłam studia na wydziale Psychologii Społecznej SWPS i to było spełnienie moich marzeń.
Ucząc się psychologii sportu, spotkałam się z ideą pracy z człowiekiem w duchu jedności ludzkiego umysłu i ciała. To holistyczne podejście zafascynowało mnie i skierowało moją uwagę na psychoterapię bazującą na pracy z ciałem, czyli Analizę Bioenergetyczną Aleksandra Lowena.
Zostałam psychoterapeutą.
Aktualnie dalej spełniam swoje marzenia, ciągle ucząc się i pracując z ludźmi, którzy chcą rozwijać się, spełniać swój potencjał w różnych dziedzinach oraz poprawiać jakość życia.